Отсадники для рыб

Багато любителі акваріумістики відчувають серйозні складнощі у розведення мальків. Найпоширеніша проблема полягає в тому, що дорослі особини завдають непоправної шкоди молодняку. Вихід з ситуації є — купити отсадник для мальків в загальному акваріумі. Можна використовувати і звичайні банки або іншу посуд, куди буде відсиджуватися молода риба. Однак це призводить до великого скупчення різноманітного посуд навколо акваріума, доставляє тільки незручності, особливо молодим і недосвідченим акваріумістам.

При нерозумної організації догляду дуже страждають самі маленькі вихованці. У стихійних отсадниках малькам тісно, холодно, риби часто стикаються з дефіцитом повітря. Головна складність для акваріуміста – потреба дуже часто міняти воду в отсаднике. Буває, що мальок гине в таких умовах. Уникнути всіх цих труднощів допоможе інтернет-магазин «Улюбленець» у Харкові, пропонуючи купити широкий асортимент отсадников в акваріумі. У продаж виробу від провідних виробників за розумною ціною.

Отсадник для мальків і ріб: базові різновиди

Отсадник для живонароджених риб необхідний під час нересту. Акваріумний аксесуар підходить для росту і розвитку малька. Товари актуальні і для змісту різноманітної бійцівської риби в акваріумі. Хороші роздільники для отсадніка не тільки збережуть життя, але і допоможуть уникнути стресу.

Отсадники для мальків і дорослих риб активно застосовуються в період тижневих карантинних заходів або ж у період, коли рибки повинні плодитися. Що стосується процесу годування, то ергономічні та практичні товари дозволяють проводити його без проблем.

Віді отсадников для мальків в інтернет-магазині:

  • Суцільний отсадник. Такий елемент занурюється в акваріум на плаву. Це простий, альо не найкомфортніший варіант. Воду доведеться міняти частіше, оскільки постійно виникає збій біохімічного режиму. Ціна буде мінімальною, альо зусиль по його обслуговуванню доведеться докласти більше.
  • Матерчатий отсадник для мальків. Сформовані вироби з сітки і надійної основи. Особливість даної моделі: іноді корм, який надходить для молодих особин, провалюється в відчини сітки, опускається на дно акваріума і мальок залишається напівголодним. Переваги: в отсаднике підтримується загальний температурний режим акваріума, і вода вільно циркулює. Догляд за таким акваріумним аксесуаром мінімальний.
  • Комбінований отсадник. Товари для мальків даної категорії поєднують в собі всі ключові переваги моделей, перерахованих вище. Він уявлень у вигляді повністю прозорої конструкції, альо одна стінка оформляється сітчастим полотном. Мальки захищені від загрози з боку дорослих родичів в акваріумі, вода циркулює правильно, температурні показники залишаються на необхідних рівнях.

Як вибрати отсадник: основні правила правильної покупки

Для гарантії безпеки та збереження малька в акваріумі, отсадник повинен займати позицію в резервуарі не вище кромки води. Також використовується і покривне скло, якщо конфігурація і розмір аксесуара дозволяють це зробити. Мінус – відсутність загальної стилістичної ідеї. Акваріум з котником для мальків зазвичай виглядає перевантаженим, зате обладнання дозволить створити комфортні умови для молодняку, не прикладаючи занадто багато зусиль.

Набувати товарні позиції рекомендовано тільки в перевірених торгових точках. Інтернет-магазин «Улюбленець» у Києві та Харкові надає широкий асортимент пропозицій для акваріумістів всіх рівнів. Купувати отсадник у нас вигідно і зручно, оскільки заяв товар сертифікований, відповідає стандартам якості і орієнтований на ті, щоб задовольнити запити клієнтів.

Часто задоваемые вопросы про отсадники для мальков ❗
В первую очередь нужно проверить как примут в новом аквариуме мальков взрослые рыбы. Не пересаживайте сразу всех мальков, а запустите для проверки только одного или два малька и, если в течении суток поведение соседствующих рыб будет оставаться спокойным тогда можно переселить и остальных мальков
Сплошной отсадник. Такой элемент погружается в аквариум на плаву Матерчатый отсадник для мальков. Изделия сформированы из сетки и надежной основы Комбинированный отсадник. Товары для мальков данной категории совмещают в себе все ключевые преимущества моделей, перечисленных выше
Для гарантии безопасности и сохранности малька в аквариуме, отсадник должен занимать позицию в резервуаре выше кромки воды. Также используется и покровное стекло, если конфигурация и размер аксессуара позволяют это сделать.
Новинки категории Отсадники для рыб: Котник д/рыб 20*10*10см, Котник д/рыб (сетка) 16,5*13*12см